WwW.indirMErkezi.NeT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.indirMErkezi.NeT

Hoşgeldin:Misafir.
Son Ziyaretin:Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajın:0
Son Üye:nixxinarki

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

zor geliyor

YazarMesaj
:(birce:(
Forum Prensesi

Forum Prensesi
:(birce:(

Kadın
<fieldset>Doğum Günü</fieldset> : 09.06.1993
<fieldset>Hayalim</fieldset> : doktor olmak istiyorum
<fieldset>Takımım</fieldset> : zor geliyor 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
<fieldset>Sponsor1 : <script type="text/javascript" src="http://muhammed.xm.com/flash.js"></script><script type="text/javascript">Flash("http://muhammed.xm.com/120x200.swf?surl=http://www.superteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=03336477-2ad6-4af1-ba7c-12d137bf6547",120,200)</script></div>
<font color=blue>REP</font> :
zor geliyor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100zor geliyor Right_bar_bleue

<font color=blue>Puan</font> :

<font color=blue>Tecrübe</font> :

<fieldset>Durumunu Belirt</fieldset> : zor geliyor Kederl10

Kişisel Sayfam
Günün Sözü Bence: Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM
Ruh Halim: <FONT color=green>Her zamanki gibi ne olsun</font> Her zamanki gibi ne olsun
zor geliyor Empty
MesajKonu: zor geliyor   zor geliyor Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 8:02 pm

sabah olur.. herzamanki günaydın telefonunu beklersin ilk önceleri, onun sabah kalktığı saatte kalkarsın, herzamnki gibi arıyacak sanırsın ama ne çalan bir telefon, ne de gelen bir mesaj vardır.. sonra onun iş çıkışı saati gelir.. unutursun gittiğini.. arıyacak sanırsın ki?? biran aklına gelir o gitti... ve bir daha olmiyacak.. akşam olur.. yatağa yattığında aklına, sesini duymadan uyuyamadığın günler gelir, kafana yastığı basarsın belki sesin duyulmaz diye, hıçkırıklarını duymazlar diye... ama gecenin bu saati olmuşdur ve bir kapı çalar. kim diye düşünürsün... belki?? belki dersin o gelmiştir... dayanamamış beni görmeye gelmiştir??
ama ne yazıkki kapının gözünden balkktığında, gelenin alt komşunun kızı olduğunu görürsün. son zamanlarda zor günler geçirdiğini biliyordu ve hıçkırıklarının sesine dayanamamıştır ve kendime birşey yaparım diye merak etmişde gelmiştir..
hemen aklına bir soru işareti belirir...
gitmiş olan, sevdiğin adam olan, seni bu halde bıraktığını bile bile hiç bir endişe duymaksızın, yabancı bir insan vicdaniyetiyle de olsa seni merak edip bi telefon açma insaniyetinde bulunmamışdır..
fakat alt komşunun kızı uykusundan fedakarlık edip seni merak etmiş ve sana yoldaş olmak için yanına gelmiştir...
sonra hemen aklından, sesim çok mu gitti?? diye düşünürsün...
ama rahatsız edecek kadar gitmediğini sende bliyosundur.. sadece fark etmiş ve benim için endişelendiği için gelmiştir... onu evine gönderdiğinde, artık daha fazla ağlamak istersin.. çünkü beklenen gelmemiş ve sadece bir yabancı çalmıştır kapıyı. bu sefer, sessiz ağlamaya çalışırsın, aman kimse duymasın diye zor anların başlamıştır.. artık hıçkırıklarını yutarsın.. duvarın bir koşesine çekilip, kollarının arasına alırsın başını elinden geldiğince ses çıkarmamak için...

hep kolayı seçeriz değil mi?? ama bide yaşananlar varsa.. ve onları bir gönül eğlenseci olarak düşünmediysen?? bağlandıysan karşı tarafa güvendiydsen?? işte geride kalan, bunlarla mücadaele eder..
giden gitti.. onu düşünmüyorum bile..
ama bide gidenin arkasından kalan???

Terk edip gitmek kolay
Alışkanlık kalır sadece geriye
Ve bir tek o koyar

arkasından zaman geçer... herşey bitmiştir..
artık bunu kabul etmeli ve o özveriyle başladığın, sanki zamanında yeni bir bebek gibi, gözün gibi büyüttüğün, ilişkiyi gömmenin vakti gelmiştir.. sanki bir çocuğunu gömercesine acı çekersin.. ama dedim ya artık herşeye yeniden başlamalıdır.. yeni başlıyacağın ilşkiye de aynı özeni göstermen lazımdır.. ve zor olan da budur hemde çok zor...

Zor geliyor
Bitirmek başlamaktan
Barışmak savaşmaktan...

kendini aldatmanın bir anlamıda yoktur artık.. çalan telefonlara, o diye koşmamalısındır.. balkondan bakıp, acaba özlerde gelirmi diye her geçeni o sanmamalısındır, sokakataki her geçeni ona benzetmemlisindir..
yani artık aldanmamalısındır ve kabullenmelisindir...
o gitti ve bir daha gelmiyecek, olmiyacak...

Zor geliyor
Kabullenmek aldanmaktan
Ağır geliyor

zamanında ne onunla sorunsuz bir şekilde olabilmişsindir... nede şimdi onsuz olabiliyorsundur...
olmuyordur... olmuyor.. olmnuyor.. olmuyordur işte.. başaramazsın.. sanki bütün ümidini kaybetmişcesine hayata küsersin başlarda..

Ne senle ne de sensiz

daha sonra aklına bir fikir gelir, başka biri girerse, onunla olursam belki gideni unutturur diye düşünürsün??
ama hayatına yeni gelende, gideni arıyacaksındır.. ona dokunduğunda, giden gelecektir aklına..
sanki hemen yatıp, gidenin hayaliyle uyumak.. rüyalarında, gidenle sevişmek çok daha kolay gelir.. ve kolayı seçersin... başka canlarıda yakmak sana yanlış gelir..

Zor geliyor
Sevişmek uyumaktan
Unutmak kin tutmaktan

gidenin gidişiyle, onun sana daha önce söylediklerinin yalan olduğunu anlarsın.. bilirsin artık bazı gerçekleri.. ve artık bu gerçeklere onsuz alışma vaktidir.. bu acı gerçekleri onsuz kabul etmekdir acı olan.. bir an gelirki pes edersin.. içinden artık, tamam dersin.. tamam, arasın ve öğrendiklerimin doğru olmadığını söylesin bana.. yalanda olsa.. beni kandırsada kabul ediyorum.. onu yalanlarıyla kabul ediyorum dersin.. ama ne yazıkki artık beklenen, yalanlarıyla bile olsa gelmez.. gitti.. gelmiyecek..

Zor geliyor
Bildiklerim yalanlardan
Ağır geliyor

gitti bitti gelmiyecek... ne yazıkkii ne onunla oldu ne onsuz... ama kabul etmeli ve yeniden başlamalı.. zoru yüklenmeli....

Ne senle ne de sensiz

Olmuyor

zor geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-